Merhaba arkadaşım ben Oğuzhan 23 Yaşındayım şuan hiç göstermesemde doğru olan bu :)

 

Kısaca ben dışarıda oyun oynamak yerine programlamayla geçen bir küçüklük sonrasında programlamayı hobi olarak bırakıp 2008 yılında ilk olarak Aspx kısa süre sonra ise Php ile Web Developer hayatıma başladım.
Yıllarca tek çalışmaya devam edip 2015 yılının son aylarında yakın dostum ve meslektaşım ile birlikte ABCKod Freelance Web Developer ekibini kurarak profesyonel anlamda projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Eğitmenliği çok severim özellikle yazılım konusunda çok öğrencim oldu hâlâ da oluyor bu sebeple bir blog yazmayı hep çok istedim fakat internette çok fazla kaynak içeren konular hakkında blog yazarı olmak istemedim :) Laravel öğrenmeye başladığım zaman herşey değişti tabi :) Diğer Frameworklerden sonra "Birde laraveli deneyeyim" diye başladığım Laravel serüvenin de 5.2 sürümünün kaynak azlığı sebebiyle bu bloğu açmaya karar verdim. Özellikle Laravelin en temel seviyesinden başlayıp bildiğim ve daha sonra öğreneceğim her yeni bilgiyi buraya ekleyeceğimden emin olabilirsin :)

 

Kısacası böyle arkadaşım ister yukarıdaki sosyal medya hesaplarından istersende mail veya telefon ile sohbet etmek için bile bana ulaşabilirsin :)